DETOKSY I POSTY

WhatsApp Image 2022-05-23 at 19.18.27

Dobra energia płynie przez nas bez żadnych przeszkód, kiedy jest równowaga.

W ciele i w umyśle. Ja łączę ze sobą dbanie o zdrowie psychiczne i fizyczne, bo w zdrowym ciele zdrowy duch. Znasz to stwierdzenie prawda? Jest w nim stara prawda.
Jakiś czas temu odkryłam cudowne działanie postów i detoxów, które nie tylko stoją na straży mojej figury, ale pomagają mi również w wyciszeniu się.

NAGRANIA

UWIELBIAM ZDROWE JEDZENIE. JESTEM WEGETARIANKĄ, KTÓRA NIE ZNOSI STANIA PRZY GARACH. ZA TO LUBIE DOBRZE ODŻYWIAĆ MÓJ ORGANIZM W SPOSÓB SZYBKI I NIESKOMPLIKOWANY. CZY TAK SIĘ DA? OCZYWIŚCIE!

Sokowy detox

Cena 29 PLN

Podoba Ci się to co robię?

Postaw mi kawę!

No cóż… Nikt nie jest doskonały, jak to było powiedziane w genialnej komedii “Pół żartem, pół serio” Widziałeś? to wiesz o czym mówię. Nie widziałeś? To zazdroszczę 😉 Obejrzyj koniecznie! Najlepsza według mnie rola Marilyn Monroe i kupa śmiechu!

W każdym razie… Kawa to używka, którą kocham, piję hektolitrami, dodaję do niej kardamon, cynamon i pieprz cayenne, za to nigdy cukru. 

Lubię świeżo mieloną, bo pachnie nieziemsko i nie rozumiem jak można pić rozpuszczalną. 

Dlatego jeżeli podoba Ci się to, co robię, korzystasz i widzisz efekty, POSTAW MI KAWĘ! Będę szczęśliwa ❤️

KONSULTACJE

Umów się ze mną na indywidualne spotkanie

No i pięknie. Dużo tych przepisów, pogubiłeś się i nie wiesz od czego by tu zacząć. Redukcja wagi to dla Ciebie czarna magia i właściwie to przydałby Ci  się jakiś konkretny jadłospis, indywidualne wsparcie i wskazówki co masz robić, żeby zrzucić w końcu to, czego jest w nadmiarze. 

DOŁĄCZ DO KURSU

Wiem, wiem. Czujesz się lepiej, kiedy ktoś do Ciebie mówi, kiedy widzisz człowieka, kiedy dostajesz listę zakupów i gotowe przepisy. Więc ZRÓBMY TO RAZEM!

Zapraszam Cię do jednego z moich kursów. Wybierz od czego chcesz zacząć. Od detoxu, a może od postu? 

Mam nadzieję, ze zainspiruję Cię do obu i że staną się stylem Twojego życia, a nie jednorazową przygodą. Bo uwierz mi, zobaczysz, a właściwie to poczujesz różnicę, jak zaczniesz praktykować. W zdrowiu, sylwetce i nastroju.

Zapisz się na newsletter

newsletter

I odbierz darmowe materiały!

nagranie praktyki mindfulness "uspokajanie umysłu”

Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top

Nie przegap

Bezpłatny Webinar
JAK PLANOWAĆ, ŻEBY REALIZOWAĆ