Kursy i WARSZTATY

Znajdź siebie w sobie

To mój najbardziej intymny kurs, który stworzyłam dla Was na podstawie mojej historii i doświadczenia. Przez wiele czasu rezerwowałam szczęście dla przyszłej mnie, będąc nieszczęśliwą w chwili obecnej. Wtedy o tym nie wiedziałam, ale Wszechświat postawił przede mną ścianę, która mnie pokonałą. Choć to nie do końca prawda. Ja się o nią oparłam, kiedy opadłam z sił, odpoczęłam, co było mi bardzo potrzebne, wprowadziłam w sobie wiele zmian i podniosłam się z kolan.

Gadający umysł

Czy masz wrażenie że w Twoim umyśle jest wiecznie pędząca autostrada myśli? A  może w nieskończoność zadajesz sobie ważne pytania i szukasz na nie odpowiedzi?Zobacz jak możesz się dogadać z własnym umysłem.

Detoxy i posty

Dobra energia płynie przez nas bez żadnych przeszkód, kiedy jest równowaga. W ciele i w umyśle. Ja łączę ze sobą dbanie o zdrowie psychiczne i fizyczne, bo w zdrowym ciele zdrowy duch. Znasz to stwierdzenie prawda? Jest w nim stara prawda. Jakiś czas temu odkryłam cudowne działanie postów i detoxów, które nie tylko stoją na straży mojej figury, ale pomagają mi również w wyciszeniu się.

Darmowe Projekty

W czym pomaga medytacja? Od czego zacząć? Czy ja się do tego nadaję? Zastanawiasz się, co wspólnego ma post, detoks i mindfulness? Przestań zadawać tyle pytań, usiądź, zacznij oddychać i usłysz siebie w ciszy. A ja Cię poprowadzę.

Podświadomie Świadomi

Jak działa świadomość, a jak podświadomość?  Czy któreś z nich jest ważniejsze? A co gdyby dowiedzieć się jak działają razem i wykorzystać tę wiedzę w życiu, aby przestać się stresować, odnaleźć miłość, zacząć być szczęśliwym, poczuć się dobrze z samym sobą, być zdrowym i przyciągnąć do siebie wszystko, co najlepsze

Mindfulness po ludzku

Zobacz jak możesz obniżyć poziom stresu, zrelaksować się, mieć większą energię do życia, zacząć myśleć o sobie dobrze i z życzliwościa, zredukować ból, tworzyć piękne i wartościowe relacje, zaczynając od tej z samym sobą.

Zapisz się na newsletter

newsletter

I odbierz darmowe materiały!

nagranie praktyki mindfulness "uspokajanie umysłu”

Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top

Nie przegap

Bezpłatny Webinar
JAK PLANOWAĆ, ŻEBY REALIZOWAĆ