CO MÓWIĄ MOJE KLIENTKI

 

Ana, jestem Ci wdzięczna za to, że mogłam uczestniczyć w Twoim kursie mindfulness. W tym kursie dałaś mi narzędzia, dzięki którym mogę skutecznie pracować nad tym, by zauważać emocje i być ich obserwatorem, by wychodzić z poziomu emocji.  Pokazałaś mi, jak ważna jest medytacja miłującej życzliwości względem samej siebie. Pokazałaś mi jak ważna jest medytacja miłości do ludzi na świecie, jak ważna jest miłość i okazywanie jej i dobroci ludziom tu i teraz. Dzięki medytacji uważności, uczę się jak doceniać to, co mam tu i teraz. Teraz bardziej świadomie podchodzę do swojego życia, do doświadczania emocji. Twój głos podczas medytacji jest bardzo kojący. Prowadzisz mnie za rękę, bym krok po kroku poznawała lepiej samą siebie, emocje innych ludzi i świat.

Katarzyna

 

Ana jest cudowną osobą, przed którą z łatwością można się otworzyć, głównie przez to, że potrafi wysłuchać, nie narzuca swojego zdania, zawsze stara się zrozumieć drugą osobę. Dzięki rozmowom z nią zrozumiałam skąd biorą się moje obawy, strach, czego w danym momencie potrzebuje. Ana ma niesamowitą wiedzę, która potrafi przekazać w sposób  łatwy do zrozumienia i znajduje odpowiedź na każde zadane pytanie. Jestem wdzięczna, że mogłam poznać tak wartościowa osobę, która dużo wniosła do mojego życia i dzięki której na pewne rzeczy patrzę inaczej.

Ola

 

Ana od kiedy Cię poznałam, jesteś dla mnie inspiracją. Do tej pory jako coach, lider ale przede wszystkim silna kobieta,  która wie czego chce. Natomiast jakiś czas temu zainteresowała mnie Twoja duchowość. A kiedy wspomniałaś o szkoleniu mindfulness to poczułam, że to droga dla mnie. I nie myliłam się,  choć na początku było mi strasznie ciężko jako osobie z naturą choleryka, twardo stąpającej po ziemi, nagle ćwiczyć uważność, trzymając długopis w ręku. Na szczęście nie odpuściłam, choć miałam wrażenie że nie czuję tego co inni. To był mój podstawowy problem, ocena siebie. Nauczyłam się uważności a co za tym idzie głębokiej wdzięczności za moje obecne życie, ale też za doświadczenia, które mnie zbudowały. Po Twoim kursie potrafię panować nad emocjami, a jestem bardzo emocjonalna. Teraz jestem spokojniejsza, szczęśliwsza, bardziej świadoma siebie.

Angelika

Zostaw opinie

Twoja opinia jest dla mnie ważna

Czy jest coś, czego oczekujesz a czego tutaj nie ma?

Zostaw opinię

Wysyłając do nas wiadomość, podajesz nam swoje dane, które będziemy przetwarzać w celu prowadzenia z Tobą korespondencji na zasadach określonych w Polityce prywatności.

Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top

Nie przegap

Bezpłatny Webinar
JAK PLANOWAĆ, ŻEBY REALIZOWAĆ