Podświadomie Świadomi

Kiedy hipnoza spotyka się z mindfulness

Wzięłyśmy razem z Agnieszką, która jest psychologiem i hipnoterapeutką na tapetę wiele ważnych tematów i rozłożyłyśmy je na czynniki pierwsze z poziomu podświadomości i świadomości

Szkolenie

STRES I LĘKI – SKĄD SIĘ BIORĄ I JAK SOBIE Z NIMI PORADZIĆ​

Jak działa świadomość, a jak podświadomość?

Czy któreś z nich jest ważniejsze? A co gdyby dowiedzieć się jak działają razem i wykorzystać tę wiedzę w życiu, aby przestać się stresować, odnaleźć miłość, zacząć być szczęśliwym, poczuć się dobrze z samym sobą, być zdrowym i przyciągnąć do siebie wszystko, co najlepsze Przerabiamy dla Was tematy, które mają ogromny wpływa na komfort i jakość życia. Rozmawiamy ze sobą, przekazując naszą wiedzę i doświadczenie w sposób prosty i przystępny, na luzie, z humorem, który zawsze nam towarzyszy. Czasami jest śmiesznie, czasami poważnie, ale zawsze konkretnie. Nie lejemy wody, a do każdego tematu dostajesz od nas nagranie zarówno praktyk mindfulness, jak i hipnozy, które możesz odtwarzać kiedy tylko masz na to przestrzeń i praktykować, aby był efekt o który Ci chodzi.  Nie sztuką jest się wymądrzać. Sztuką jest tak przekazać wiedzę, żeby zrozumiał ją każdy nasz kochany Kowalski, czy Nowak 🙂 I to jest właśnie naszą intencją. Mówimy do was po ludzku, po koleżeńsku, bo nam zależy Każdy temat składa się z 5 odcinków oraz nagrań pomocnych przy indywidualnej praktyce. Sam decydujesz kiedy i jak często będziesz ich słuchać i praktykować. Zalecamy jak najczęściej – jasna sprawa. Ale wiadomo… Życie jest życie i każdy wie najlepiej, kiedy jest jego czas 🙂

Szkolenie

JAK WYJŚĆ Z CHOROBY I BYĆ ZDROWYM

Seria zawiera 5 tematycznych nagrań video oraz nagrania sesji hipnozy i praktyk mindfulness, które pomogą Ci w indywidualnej praktyce. Możesz odtwarzać je zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz i masz na to przestrzeń.

W pięciu odcinkach tej serii, rozmawiamy z Agnieszką o bardzo ważnym temacie dla każdego z nas, czyli o zdrowiu. Rozkładamy na czynniki pierwsze temat tego, jak być zdrowym i przestać chorować.

Dajemy ci konkretne wskazówki, jak możesz skutecznie o siebie zadbać. Z poziomu świadomości i podświadomości podchodzimy do wielu zagadnień, między innymi tego skąd się biorą choroby, jak możesz się samo uzdrowić, w jaki sposób choroby powiązane są z twoimi emocjami, jak osiągnąć zdrowie poprzez pracę z ciałem.

Dzięki temu kursowi zrozumiesz dlaczego chorujesz i dowiesz się, co możesz zrobić aby przestać chorować i pozostać w zdrowiu. Zdrowia się nie życzy, zdrowie się wybiera. Ten wybór należy do Ciebie, wszystko w Twoich rękach.

Ana Imam

Jestem coachem, mamą, szkoleniowcem, molem książkowym, a tak przede wszystkim jestem sobą.

Moja droga do siebie była kręta, ale dzięki temu i doświadczeniu, jakie podczas niej zdobyłam, pomagam teraz ludziom odnaleźć siebie w sobie. Popatrzeć na problemy z innej perspektywy. Z perspektywy rozwoju i ekspansji, a nie lęku i skurczu.
Na co dzień medytuję i jestem zagorzałą fanką zdrowego stylu życia. Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego, który ukończyłam z wyróżnieniem na wydziale Zarządzanie Informatyka, ze specjalizacją w Zarządzaniu Przedsiębiorstwem. Ukończyłam studia podyplomowe na WSB z coachingu i przez wiele lat zajmowałam się coachingiem osób w biznesie. Pracowałam kreatywnie jako Dyrektor Kreatywna Planu Zdjęciowego podczas sesji reklamowych,a przez 5 lat byłam współwłaścicielką Agencji Reklamowej Photo Icon.
Od zera współtworzyłam społeczność internetową Teamwork Polska, która liczy sobie ponad 30 tysięcy osób. Podczas moje kariery zawodowej prowadziłam szkolenia online i offline dla małych i dużych grup (kilkukrotnie dla tysiąca osób) z zagadnień związanych z psychologią biznesu i samorozwoju, sesje planowania biznesu. Aktualnie jestem w trakcie Certyfikowanego Kursu Trenerskiego Mindfulness w Mindfulness Association Polska.
Od siebie chcę Ci powiedzieć, że jestem wielką fanką podejścia do życia z pozycji obserwatora emocji i kreatora przyszłości, bo wiem, że mamy na nią wpływ.
Od długiego już czasu praktykuję medytację, noszę w sobie książkę, która pewnego dnia ujrzy światło dzienne i każdego dnia, pomimo, że jestem strasznym śpiochem, wstaję o świcie, aby uwiecznia na zdjęciach wschody słońca.

Agnieszka Fałat

Certyfikowana hipnoterapeutka i trenerka mentalna.

Obecnie w trakcie studiowania czwartego kierunku studiów – psychologii, by jeszcze lepiej poznać niuanse korelacji umysł-serce-emocje. Absolwentka ASP i Politechniki we Wrocławiu,  (architektura wnętrz i arch. krajobrazu), Uniwersytetu Opolskiego (historia i pedagogika). Poza technikami szeroko rozumianej hipnoterapii stosuje w swojej pracy kinezjologię edukacyjną, neurokinezjologię, Theta Healing, Totalną Biologię, medycynę germańską, NLP, hooponopono, pracę z wewnętrznym dzieckiem, radykalne wybaczanie oraz ustawienia rodowe. 

Jest ekspertem w dziedzinie manifestacji marzeń. Trenerem w Professional Hypnosis Training Istitue oraz w Szkole Spełnionych Marzeń, której jestem założycielem. Na Facebooku prowadzi prywatną grupę poświęconą hipnozie i realizacji marzeń. Stworzyła i prowadziła programy w Śląskiej telewizji: „ Świat, którego nie widzimy” oraz „Dzieci widzą lepiej”. Wprowadziła do szkoły, w której uczyła swój autorski program „W obronie marzeń”, by pokazać młodzieży jak prosto i skutecznie można realizować swoje marzenia- te duże i te codzienne. Pasjonatka fotografii emocji – zwłaszcza dziecięcej oraz wszystkich zakątków świata, w których obecnie przebywa.

Urzeczywistnianie marzeń to jej pasja. Odważnie marzy i uczy tego innych; pomaga, by niemożliwe stało się możliwe. Jest przekonana o sprawczym działaniu myśli, a świat i człowieka traktuje jako naczynia wypełnione dobrem i miłością. 

Z myślą o zestresowanych osobach po przejściach stworzyła gabinet Hipnotyczne spa – miejsce gdzie relaks spotyka się z podświadomością .

Zapisz się na newsletter

newsletter

I odbierz darmowe materiały!

nagranie praktyki mindfulness "uspokajanie umysłu”

Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top

Nie przegap

Bezpłatny Webinar
JAK PLANOWAĆ, ŻEBY REALIZOWAĆ