Odkryj Moc Reiki - Uzdrawiającej Energii Życia

W każdej żyjącej istocie i nawet w najmniejszej cząstce materii nieożywionej przejawia się praenergia, znana jako uzdrawiająca energia życia.Człowiek jest duchem mieszkającym w ciele, przez które nieustannie przenika życiowa energia. Gdy przepływ tej energii zostaje zablokowany, pojawiają się symptomy chorobowe. Reiki to starożytna sztuka uzdrawiania, która wykorzystuje uniwersalną energię życia do przywracania harmonii i równowagi w ciele, umyśle i duchu. Dzięki Reiki możesz pozbyć się blokad energetycznych i doświadczyć głębokiego relaksu oraz wewnętrznego spokoju.

Czym jest Reiki?

Reiki, pochodzące z Japonii, to technika, która korzysta z praenergii – siły życia przenikającej każdą istotę i każdą cząstkę materii. Ta energia, znana także jako Prana, Chi, Ki, lub PCE, wspiera naturalne procesy samouzdrawiania. Terapia Reiki polega na usuwaniu blokad energetycznych i przywracaniu równowagi na poziomie komórkowym, regenerując i uzdrawiając ciało.

Jak Działa Reiki?

Uniwersalna energia życia określana jest od połowy dziewiętnastego wieku słowem REIKI, pochodzącym z języka japońskiego. Słowo to składa się z dwóch sylab. Sylaba REI wyraża uniwersalny i nieograniczony niczym duchowy aspekt energii życia, zaś sylaba KI jest częścią REI i oznacza Witalną siłę życia, płynącą we wszystkim co żyje, a więc również w człowieku . Nazwę Reiki nadał tej sile dr Mikao Usui.

Człowiek oprócz ciała fizycznego, ma również ciało eteryczne, emocjonalne, mentalne, duchowe oraz kosmiczne. W ciele fizycznym i wokół niego znajdują się struktury energetyczne które składają się między innymi z CZAKR tzn. centrów energetycznych oraz NADI, czyli kanałów energetycznych. Nadi można sobie wyobrazić jako rury, przez które rozprowadzana jest Prana, czyli energia życia w całym naszym systemie energetycznym. Czakramy służą jako odbiorniki i Przekaźniki energii, są miejscami przyjęcia i zmagazynowania zawartej w atmosferze energii życia czyli prany.

Każda czakra jest związana z określonymi organami i obszarami ciała, dostarczając im energii niezbędnej do funkcjonowania. Dolne czakry odpowiadają za podstawowe potrzeby i emocje, a górne za wyższe, duchowe i umysłowe dążenia. Blokady w przepływie energii mogą prowadzić do braku równowagi i dysharmonii. Terapeuta Reiki oczyszcza i wspomaga czakry, przywracając im płynny przepływ energii.

Jak przygotować się do zabiegu?

Przed zabiegiem dobrze jest się uspokoić, wyciszyć, wykonać głębokie oddechy i połączyć się z intencją z jaką przychodzisz na zabieg. 

Ubierz na siebie wygodne ubranie które nie będziecie Cię krępować ani uciskać. Weź ze soba skarpetki. 

 

Jak wygląda zabieg?

Podczas zabiegu będzie leciała relaksacyjna muzyka, będą się paliły się świece, a z dyfuzora rozpylony zostanie bio olejek eteryczny, który ma na celu wprowadzić się w stan spokoju i relaksu. Reiki będzie wykonywana na tobie w pozycji leżącej, a Ty przez cały czas będziesz w ubraniu. 

Terapeuta reiki położy dłonie na tobie i pozostawi je na danym obszarze przez kilka minut, zanim przejdzie do kolejnego miejsca. Możesz wtedy poczuć ciepło, zobaczyć świecącą energię, poczuć mrowienie lub możesz niczego nie czuć. Ale reiki działa, niezależnie od tego, czy czujesz tą energię, czy nie. Reiki może być również wykonane z dłońmi oddalonymi od twojego ciała, w ogóle go nie dotykając. Daj znać terapeucie przed zabiegiem, czy sobie tego życzysz.

Przed zabiegiem reiki możesz poprosić terapeutę o poprowadzenie dla Ciebie  medytacji uspakajającej umysł, połączoną z sesją uspokajającego oddechu. Możesz również wybrać krótszą lub dłuższą sesję reiki. Każda z nich składa się z tych samych układów dłoni natomiast różni się długością trzymania dłoni na danej części ciała od dwóch do 3 min. W dłuższej wersji zabieg Kończy się krótkim masażem.

Korzyści z Reiki

Reiki działa na poziomie energetycznym, co oznacza, że każdy odczuwa jej działanie inaczej, w zależności od własnej wibracji energetycznej i doświadczeń duchowych. Sesje Reiki przynoszą poczucie bezpieczeństwa, głębokiego odprężenia, spokoju i wyciszenia.

Czego możesz się spodziewać po sesji Reiki?

Reiki - Technika Leczenia i Rozwoju

Reiki nie jest religią i jest zgodne z każdą duchowością. To technika leczenia, podobna do jogi, masażu czy akupunktury, a jednocześnie kompletny system rozwoju osobistego i duchowego. Reiki obejmuje praktyki medytacyjne, życie według 5 zasad Reiki, inicjacje zwane dostrojeniami oraz praktyki uzdrawiania, włączając samouzdrawianie.

Oferta i Ceny

Podaruj sobie lub bliskiej osobie sesję Reiki.
Vouchery na zabiegi są ważne przez 3 miesiące.

Sesje:

● Reiki 1h – 160 zł
● Reiki 1,5h – 200 zł
● Reiki 1,5h z sesją medytacji i oddechów – 250 zł

Pakiety:

● 4 sesje godzinna – 580 zł (oszczędzasz 60 zł)
● 4 sesje półtoragodzinna – 720 zł (oszczędzasz 80 zł)
● 4 sesje z medytacją i oddechami – 900 zł (oszczędzasz 100 zł)

Lokalizacja:

Sesje odbywają się we Wrocławiu przy ul. Norwida oraz na Psim Polu przy ul. Sycowskiej.

Zapraszam!

Doświadcz uzdrawiającej mocy Reiki
i przywróć harmonię swojego ciała i ducha.

umów się

Nie czekaj, aż problemy zdrowotne i stres dadzą o sobie znać. Skorzystaj z terapii Reiki, aby poczuć się lepiej i zadbać o swoje zdrowie w harmonii z naturą. Umów się na sesję już dziś i pozwól, aby uzdrawiająca energia Reiki przyniosła Ci ulgę i wewnętrzny spokój.

Wypełnij formularz, a ja skontaktuję się z Tobą w celu ustalenia terminu.
Możesz również umówić się telefonicznie: +48 731 604 545

Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top