REIKI

OTWIERAM SIĘ NA PRZEPŁYW ŻYCIA

Tym co zamierzam oferować światu jest energia

REIKI jest wspaniałą i niezwykle skuteczną metodą terapii naturalnej. Polega ona na przekazywaniu uzdrawiającej energii od terapeuty do pacjenta poprzez dotyk rąk. 

REIKI w starojapońskim oznacza uniwersalną energię życia.

Przepływa ona przez wszystko, co istnieje, ożywiając, tworząc i nieustannie odnawiając. Jej niezahamowany przepływ przez ciało człowieka, gwarantuje zdrowie fizyczne i psychiczne. Bywa jednak, że np. wskutek negatywnych emocji, zmartwień, utraty, żalu, czy przeżywania silnego stresu, swobodny przepływ energii zostaje zablokowany. Wtedy pojawia się choroba. Im dłużej trwa blokada, tym choroba jest cięższa, a objawy poważniejsze.
REIKI przyszło do mnie samo. Przez czysty przypadek, choć wierzę w to, że nie ma przypadków. Podczas kursu Mindfulness uczyłam się pięknej praktyki wglądu RAIN, ale zapomniałam jak się nazywa i szukając jej w internecie, wpisałam nie wiem dlaczego REIKI. Nigdy wcześniej nie znałam tego słowa. Za to od dziecka byłam leczona przez energię dłoni mojej babci i to po niej odziedziczyłam ten dar. Na wiele lat zapomniałam o nim, ale aktywował się podczas, a może poprzez mój kontakt z naturą i regularne medytacje. Nie wiedziałam jak z nim pracować., aż trafiłam właśnie na tą cudowną metodę. Przeszłam szkolenie, inicjację i poczułam w dłoniach przepływ. Zostałam terapeutą REIKI, aby dzięki niej, pomagać Ci energetycznie na poziomie ciała, umysłu i ducha. 

Podczas zabiegu terapeuta REIKI jest w stanie skierować odpowiednio strumień energii życiowej, w celu pobudzenia sił obronnych organizmu, usunąć blokady i przygotować system immunologiczny do samoleczenia.

Zabiegi REIKI przynoszą nie tylko ulgę w cierpieniu, zmniejszenie poziomu bólu, ustąpienie dolegliwości chorobowych, ale przede wszystkim dają poczucie odzyskania wewnętrznej harmonii. ładu, spokoju, wzrostu wewnętrznej mocy i radości istnienia. Zdolność kochania siebie i innych.”

Tak mówi moja Mistrzyni REIKI Krystyna Włodarczyk – Królicka, która jest szóstą spadkobierczynią w linii Mikao Usui.

ZAPRASZAM CIĘ NA

INDYWIDUALNĄ SESJĘ

Wyrównująca energię sesja REIKI trwa około 1 godziny i odbywa się na terenie Wrocławia.

Zapisz się na newsletter

newsletter

I odbierz darmowe materiały!

nagranie praktyki mindfulness "uspokajanie umysłu”

Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top

Nie przegap

Bezpłatny Webinar
JAK PLANOWAĆ, ŻEBY REALIZOWAĆ