OBEJRZYJ WEBINAR

JAK PLANOWAĆ, ŻEBY ZREALIZOWAĆ

Dziękuję Ci bardzo za twoją obecność i czas, jaki spędziliśmy razem podczas webinaru.

Mam nadzieję, że miał on dla Ciebie wartość. Przygotowałam dla Ciebie coś wyjątkowego w podziękowaniu.

Ale zanim przejdę do prezentów i czegoś specjalnego,

zobacz dlaczego uważam, że każdy powinien spróbować medytacji, zanim stwierdzi, że się do niej nie nadaje. Wiesz? Też tak kiedyś myślałam, ale okazało się zupełnie inaczej. Zresztą zadaj sobie pytanie:
“ CO MOGŁOBY SIĘ ZMIENIĆ W MOIM ŻYCIU, GDYBYM…

webinar podziękowanie Ana Imam
Jeśli czujesz, że potrzebujesz w sobie takiej zmiany,,że chcesz wreszcie cieszyć się każdym dniem i być wdzięczna za to, co już masz,chcesz przestać być tykającą bombą zegarową, która wybucha na najbliższych, a potem zamknięta w łazience płacze i jest na siebie zła, że znów to zrobiła i jest najgorszą mamą, partnerką, córką, przyjaciółką na świecie. Jeśli chcesz wyjechać na weekend, na wakacje i prawdziwie na nich być, zamiast myśleć o tysiącu rzeczy do załatwienia,jeśli chcesz spać w nocy spokojnie bez pędzących przez twój umysł jak po trzypasmowej autostradzie myśli, to uwierz mi… MEDYTACJE MOGĄ CI W TYM POMÓC.

A skąd o tym wiem? Bo byłam tam, gdzie Ty.

Jestem zwykłą dziewczyną, która doświadcza niezwykłości tego świata. Kiedyś zamknięta w twierdzy obwarowanej siedmioma murami, w strachu przed zranieniem i rozczarowaniem, żyłam czekając aż ktoś mnie dostrzeże i uratuje. Aż ktoś mnie pokocha za to, że jestem, a nie za to kim jestem. Pomimo to robiłam wiele, aby kimś być. Zdobywałą, osiągałam, kreowałąm swój wizerunek silnej kobiety sukcesu. Aż osiągnęłam poziom niedoścignionego ideału. Ludzie czuli do mnie respekt i bali się mnie. Nie znosiłam sprzeciwu, a w środku wyłam o to, aby mnie ktoś przytulił. Pomimo licznych sukcesów, nie wierzyłam w to, że na coś zasługuje. 

Moje załamanie było moim wybawieniem. Dziś jestem za nie wdzięczna, ale pamiętam jak było mi wtedy strasznie ciężko. Podniosłam się i odnalazłam radość. Zrozumiałam, że nikt nie przybędzie mnie uratować, że nikt mnie nie pokocha, jeżeli najpierw ja sama tego nie zrobię. I zrobiłam.  Przeszłam długą drogę i wciąż nią kroczę. Dziś już wiem, że odnajdywanie siebie to piękna przygoda, która trwa do końca życia. Ale teraz doświadczam jej już z zupełnie innej, pięknej perspektywy. W zaufaniu, wdzięczności i radości. Byłam na dnie otoczona mrokiem, a teraz cieszę się światłem każdego dnia. Wiele doświadczyłam, zrozumiałam i odrobiłam swoje lekcje. 

Medytacje uratowały mi życie. Medytuję regularnie każdego dnia. Jestem w trakcie szkolenia nauczycielskiego Mindfulness  Base Living Course, członkinią  Mindfulness Association Poland oraz Mindfulness Association UK, starszą uczennicą Vipassany, trenerem Reiki, szkoleniowcem i coachem. 

Dlatego jeżeli czujesz gotowość, mam chęć się tym wszystkim z Tobą podzielić i jeśli mi pozwolisz, towarzyszyć Ci w Twojej drodze.

Medytacje online są idealne dla Ciebie, jeżeli…

CO MÓWIĄ MOJE KLINETKI

Niesamowite jest to, jak potrafisz słuchać moich wrażeń świeżo po medytacji, ale i po tygodniu przerwy

Teraz bardziej świadomie podchodzę do swojego życia, do doświadczania emocji Bardzo pomagają Twoje nagrane sesje, bo mogę wracać do wcześniejszych medytacji i doskonalić swoje umiejętności

Twój głos podczas medytacji jest bardzo kojący Prowadzisz mnie za rękę, bym krok po kroku poznawała lepiej samą siebie, emocje innych ludzi i świat. Z Tobą uwierzyłam w sens wysyłania dobra i miłości do ludzi na świecie. Pokazałaś i dałaś narzędzie jak rozmawiać z własnymi demonami, z emocjami.

Kurs z Tobą pokazał mi jak potężnym narzędziem jest medytacja do pokochania siebie i ile szczęścia mi daje.

Jeśli będziesz robiła jeszcze takie kursy czy spotkania z wspólną medytacją, to ja się oczywiście już teraz zapisuję, a póki co ćwiczę uważność. Dziękuję

Katarzyna M.

Ana jestem bardzo wdzięczna, że Cię poznałam i dzięki Tobie i temu że pokazałaś mi Mindfulness, nauczyłam się panować nad swoimi emocjami. Potrafię zapanować nad złością ,gniewem ,o wiele mniej się denerwuje ,zaczęłam doceniać i być wdzięczna za to co mam, a nie ciągle się złościć, że czegoś nie mam. Dzięki uważności zaczynam dostrzegać jakie mam w życiu szczęście, jakimi cudownymi ludźmi się otaczam ,chce ich uszczęśliwiać ,ale też nie zapominam o sobie .

Czuję ,że coś się we mnie zmieniło ,stałam się bardziej opanowana i szczęśliwa

 

Natalia P.

Ana, jako prowadząca jest niesamowita ! Kompetentna, cierpliwa, energiczna, zaangażowana. Nie szczędzi sił i czasu na dotarcie do sedna problemu. Prowadzone przez Anę medytacje są świetną wskazówką do dalszej, samodzielnej pracy. Polecam uczestnictwo w zajęciach prowadzonych przez Anę. Wyjdziecie z nich załadowani pozytywną energią, pokierowani w stronę dalszego rozwoju, ale też spokojni i bezpieczni w nowej przestrzeni, którą przed wami otworzy

Jadźka

Jak oddech i medytacja wspomagają realizację celu?

Rozpocznij bezpłatny tydzień medytacji on-line

Dołącz do programu już teraz

Odbierz swoje bonusy

Pierwszy tydzień dostępu 24/7  do platformy z medytacjami, praktykami mindfulness i świadomymi oddechami,  dostajesz ode mnie za darmo 🙂 

Sprawdzisz jak się czujesz podczas  praktyki i mojego  prowadzenia. W każdej chwili możesz zrezygnować bez żadnych konsekwencji. Po prostu przerywasz subskrypcję.

BONUSOWY Kurs “ JAK ZACZĄĆ MEDYTOWAĆ

dzięki któremu wszystko będzie dla Ciebie jasne, dostajesz ode mnie w prezencie na dobry początek, bo mi zależy!

Masz bezpośredni dostęp do mnie i jesteś pod moją opieką

Odpowiadam na wszystkie pytania moich  kursantów

Medytacja "USPOKOJENIE UMYSŁU

prezencie  za zapisanie się do Newslettera

Co zmieni się w Twoim życiu, kiedy zaczniesz medytować?

Z pewnością doświadczysz tego, że wszystko przemija. Złe okresy też. Zaczniesz widzieć to, co jest, a nie tworzyć czarne scenariusze, które zazwyczaj nie mają podstaw i się nie wydarzają. Zrozumiesz lepiej swoje emocje i poczujesz się lżej, kiedy się z nimi skontaktujesz. Przestaniesz się bać własnych demonów– każdy z nas takie ma, za to połączysz się z wewnętrznym dzieckiem i otoczysz je miłością.

ZOBACZ PRZYKŁADOWĄ MEDYTACJĘ

Odtwórz wideo

Dlaczego medytacje na platformie są dla Ciebie lepsze niż randomowe medytacje na You Tube?

Oferta ważna tylko przez 10 dni! Dołącz już teraz! “Podaruj sobie spokój”

Zapisz się na newsletter

newsletter

I odbierz darmowe materiały!

nagranie praktyki mindfulness "uspokajanie umysłu”

Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top

Nie przegap

Bezpłatny Webinar
JAK PLANOWAĆ, ŻEBY REALIZOWAĆ